Daha fazla bilgi edinmek veya sitemizin feragatnamesi hakkında sorularınız varsa, lütfen mustafa@mustafaefeunsal.com.tr adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mustafa Efe Ünsal ile ilgili sorumluluk reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://mustafaefeunsal.com.tr – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Mustafa Efe Ünsal, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde bulabileceğiniz bilgilere (Mustafa Efe Ünsal) ilişkin herhangi bir işlem yapmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Mustafa Efe Ünsal, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Bizim Reddi yardımıyla oluşturulan Uyarı Jeneratör Online’da ve Feragat Generator .

Web sitemizden, bu harici sitelere giden köprüleri izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sunmaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine yapılan bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir ve ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini de unutmayın. Herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu dokümanı güncellersek, değiştirirsek veya değişiklik yaparsak, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanır.Disclaimer for Mustafa Efe Ünsal

If you require any more information or have any questions about our site’s disclaimer, please feel free to contact us by email at mustafa@mustafaefeunsal.com.tr

Disclaimers for Mustafa Efe Ünsal

All the information on this website – https://mustafaefeunsal.com.tr – is published in good faith and for general information purpose only. Mustafa Efe Ünsal does not make any warranties about the completeness, reliability and accuracy of this information. Any action you take upon the information you find on this website (Mustafa Efe Ünsal), is strictly at your own risk. Mustafa Efe Ünsal will not be liable for any losses and/or damages in connection with the use of our website. Our Disclaimer was generated with the help of the Disclaimer Generator Online and the Disclaimer Generator.

From our website, you can visit other websites by following hyperlinks to such external sites. While we strive to provide only quality links to useful and ethical websites, we have no control over the content and nature of these sites. These links to other websites do not imply a recommendation for all the content found on these sites. Site owners and content may change without notice and may occur before we have the opportunity to remove a link which may have gone ‘bad’.

Please be also aware that when you leave our website, other sites may have different privacy policies and terms which are beyond our control. Please be sure to check the Privacy Policies of these sites as well as their “Terms of Service” before engaging in any business or uploading any information.

Consent

By using our website, you hereby consent to our disclaimer and agree to its terms.

Update

Should we update, amend or make any changes to this document, those changes will be prominently posted here.